دو شنبه 4 تير 1403

"مستر یونیورس"

کرمانشاه نماینده ایران در مسابقات پرورش اندام
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه از حضور تیمی از این استان به نمایندگی از ایران برای شرکت در مسابقات مستر یونیورس عربستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، با اشاره به در پیش بودن مسابقات بین المللی بدنسازی و پرورش اندام مستر یونیورس در عربستان، اظهار کرد: این مسابقات پنجم تا هفتم مهر ماه به میزبانی شهر ریاض برگزار می‌شود و تیم کرمانشاه نماینده ایران در این مسابقات خواهد بود.

وی افزود: تیم اعزامی از کرمانشاه به این مسابقات متشکل از ۱۰ ورزشکار در چهار رشته فیزیک، بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ و فیزیک کلاسیک خواهد بود.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کرمانشاه تصریح کرد: مهدی عدالت، یاسر فتاحی، یاسر رنجبر، محمد حسن کارگر، رسول خانه ساز، یزدان رحمت آبادی، سیدامین اجدادی، محمد ترک زاده، روزبه الوندی و میثم اسکندری ترکیب تیم کرمانشاه را برای حضور در این مسابقات تشکیل می دهند.

وی در خصوص پیش بینی عملکرد تیم کرمانشاه در این مسابقات هم عنوان کرد: باتوجه به این که عربستان درسال‌های اخیر در تعدادی از رشته های ورزشی مهم سرمایه‌گذاری کلانی کرده و هزینه های هنگفتی را صرف می‌کند، بنابراین شرکت کنندگان زیادی هم به این رقابت‌ها خواهند آمد.

حاتمی افزود: ورزشکاران ما در این رقابت ها قطعا مدال آوری خواهند کرد و دست خالی به کشور باز نخواهیم گشت، اما باید توجه داشت که حریفان بسیار سختی پیش رو داریم.

وی اضافه کرد: تیم کرمانشاه چند روز پیش از شروع این رقابت‌ها به عربستان سفر خواهد کرد تا ورزشکاران ما بتوانند بدن خود را با شرایط آب و هوایی آنجا وفق دهند.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اضافه کرد: پیش از اعزام به مسابقات یونیورس عربستان، مسابقات انتخابی تیم ملی به منظور حضور در مسابقات جهانی اسپانیا را اواخر این هفته خواهیم داشت که برای این دوره از رقابت ها هم از کرمانشاه ۳۵ ورزشکار اعزام می کنیم.

به گفته این مسئول، ورزشکاران کرمانشاه در رشته های بادی بیلدینگ، فیزیک، ماسکولار فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک و... در این رقابت ها با حریفان خود مسابقه خواهند داد.

انتهای پیام

http://abapress.ir/News//72030
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی