سه شنبه 5 تير 1403
تاريخ:سيزدهم ارديبهشت 1403 ساعت 11:48
کد : 72266

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو
راز محبوبیت

ستاره پرتغالی النصر نشان داد که چرا همواره میان هم‌تیمی‌هایش جایگاه خاصی دارد.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، النصر در نیمه نهایی جام حذفی عربستان به مصاف الخلیج رفت و این بازی توانست با درخشش کریستیانو رونالدو با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کند و حریف الهلال در فینال شود. رونالدو در این بازی دو گل به ثمر رساند تا بیشترین نقش را در پیروزی تیمش داشته باشد.

کریستیانو رونالدو در این بازی رفتار جالب و جوانمردانه ای هم از خود نشان داد که بازتاب زیادی داشت. این بازیکن پرتغالی پنالتی زن نخست النصر است با این حال اجازه داد تا سادیو مانه پشت توپ قرار گیرد.

مانه روزهای سختی را در النصر تجربه می کند و نتوانسته آمار گلزنی خوبی از خود به جای گذارد و به همین خاطر کریستیانو رونالدو برای خارج‌کردن این بازیکن سرشناس از بحران به او پیشنهاد داد تا ضربه پنالتی را بزند و مانه هم پنالتی را تبدیل به گل کرد.

این رفتار رونالدو در رسانه ها بازتاب داشت. سعودی اسپورت نوشت: رونالدو با این رفتارش نشان داد که چرا در بین بازیکنان جایگاه خاصی دارد. او هوای هم‌تیمی‌هایش را دارد. رونالدو در یک حرکت تاریخی به جای اینکه خودش ضربه پنالتی را بزند اجازه داد تا مانه پشت آن قرار گیرد.

روزنامه دیلی میل در واکنش به حرکت کریستیانو رونالدو نوشت: رونالدو رفتار جالبی داشت و اجازه داد که سادیو مانه ضربه پنالتی را بزند. این رفتارش نشان داد که او خودخواه نیست.

روزنامه اسپورت هم در واکنش به این رفتار رونالدو نوشت: مانه ضربه پنالتی را بعد از آنکه کریستیانو رونالدو به او اجازه داد تبدیل به گل کرد. رونالدو بعد از گلزنی مانه او را تشویق کرد و به این بازیکن روحیه داد.

انتهای پیام

http://abapress.ir/News/1/72266
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی